piątek, 26 października 2012

Lack of time

Czy wy też nie macie na nic czasu? 

Druga połowa października a ja nie wiem w co ręce włożyć. Nie mam na nic czasu. Kupa nauki i zajęć dodatkowych. Niektóre przyjemności musiałam odłożyć na bok, w tym prowadzenia bloga. Ale postanawiam się poprawić i wrzucać przynajmniej jeden post na 10 dni xdd. 

 W ostatnią sobotę postanowiłam oderwać się trochę od szkoły i myśli o tych wszystkich sprawdzianach i kartkówkach. Wybrałam się do kina z moją przyjaciółką na film "Niewierni" . Na dole zostawiam wam krótki opis filmu może kogoś zainteresuję i też się na niego wybierze . 
 
Pozdrawiam wszystkich Ciao !!!

Niewierni 

Najoryginalniejsza od lat komedia o miłości i zdradzie, na którą - wzorem „Zakochanego Paryża” i „Zakochanego Nowego Jorku” - składa się szereg niecodziennych i wyjątkowo zabawnych przygód miłosnych największych gwiazd francuskiego kina. Obok Jeana Dujardina, nominowanego do Oscara za wirtuozerską tytułową rolę w „Artyście”, damsko-męskie sekrety i kłamstewka ujawniają m.in. nagrodzony Cezarem czołowy amant znad Sekwany Guillaume Canet („Nie mów nikomu”, „Niebiańska plaża”), Gilles Lellouche („Niebo nad Paryżem”) i zjawiskowa Sanderine Kiberlain („Kobiety z 6. piętra”, „Mikołajek”, „Cyrano de Bergerac”).


Film, który już na kilka miesięcy przed premierą trafił na pierwsze strony gazet za sprawą odważnej kampanii outdoorowej, wyróżnia efektowna sceneria (zdjęcia kręcono w Paryżu i Las Vegas), a także niezwykle pomysłowe skecze autorstwa Alexandre’a Courtesa, reżysera światowej sławy klipów grup Daft Punk, U2, The White Stripes i Jamiroquai.


7 komentarzy:

 1. skąd ja to znam. Na tygodniu nie jestem w stanie dodać nowej notki na bloga, cudem jest jak uda mi się dorwać do komputera na chwilkę. No ale cóż, nie zmienimy tego :(

  po opisie film wydaję się całkiem całkiem ;p

  zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. jak ladnie wygladasz :) + tez tak mam :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! Prezentujesz się na prawdę idealnie, Wszystko świetnie dobrane:) BArdzo mi się podoba :)
  W wolnej chwili, jeślii znajdziesz czas to zapraszam na naszego bloga www.odysejamodowa.blogspot.com. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja rowniez ubolewam nad brakiem czasu
  ."nie wyrabiam na zakretach". Ladna stylizacja.Pozdrawiam z Norwegii www.katejano.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Torebka i marynarka są super :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń